Projelerimiz / ADİL BEY APARTMANI

ADİL BEY APARTMANI projemiz, görkemli şehrimizin incisi olan Kordon’da yeşilin mavi ile kucaklaşmasına eşlik eden binamızda, lüksten, güvenliğe, konfordan, kapalı otoparka kadar her ayrıntı titizlikle düşünülmüş,  tasarlanmıştır. Apartmanımız, A ve B blok olmak üzere 2 bloktan ve 8 katttan oluşmaktadır. A Blok zemin katta 2 işyeri,  üstteki 7 katta  3+1 tipte 140 m2  ve 160 m2 ölçülerinde toplamda 14 daire mevcuttur. B Blokta ise zemin katta 2 işyeri, üstteki 7 katta ise 2+1 tipte 110 m2lik daireler ve 1+1 tipte 80 m2’lik olmak üzere 14 daire bulunmakatdır. Proje kapsamında toplamda 4 işyeri ve 28 daire vardır. Dairelerde lüks malzemeler kullanılmış olup akıllı ev sistemi ile yönetilebilmektedir. Her odada klima mevcuttur. Isınma ise doğalgazlı merkezi sistem ile sağlanmaktadır.

DAİRELERİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

KABA YAPI               :

Deprem yönetmeliğine uyacak şekilde güvenliği sağlanıp inşaa edilen dairelerin yapım aşamasında statik hesaplamalar sonucu oluşan özellikteki C30 beton ve BCIII sınıf demir gibi malzemeler kullanılmıştır. Her safhada yapı denetim firması denetlemeleri de sağlanmaktadır.

YALITIM                    :

Dış cephelerde uygun proje ısı yalıtım değelerini sağlayacak  şekilde malzemeler seçilmiştir. Şap ve parke altında ses yalıtımı sağlanmaktadır. Temel ve bodrum su yalıtımını sağlamak için ise bohçalama yöntemi ile uygulanmaktadır.

İNCE YAPI                 :

Blok girişlerinde döşemeler ve merdiven basamakları mimarlar tarafından tercih edilen mermer, çimstone gibi malzemelerle döşenmiştir. Duvarlar alçı sıva üzerine saten boya yapılmıştır.

DOĞRAMALAR; ALÜMİL alüminyum doğrama olup camlar, ısıcam takılmıştır. Balkon kapıları dışındaki pencerelere alüminyum otomatik stor panel takılmıştır.

İÇ KAPILAR, Daire iç kapıları özel tasarım ahşap kaplamalı veya lake  mono blok tam dolu kapı olacaktır.

DAİRE GİRİŞ KAPILARI, çelik kapıdan imal edilip takılmıştır.

İÇ DUVARLARDA, alçı sıva üzerine saten boya uygulanmıştır.

ZEMİNLER:  Salon zeminlerinde lamine parke, oda zeminlerinde ise laminant parke kullanılmıştır.

BANYOLAR:  Birinci sınıf yerli üretim vitrifiye ve aksesuarlardan tercih edilirken klozetlerde

gömme rezervuar kullanılmıştır. Dolaplar mimari projeler doğrultusunda yerleştirilmiştir. Islak hacim zeminlerinde ise birinci sınıf yerli üretim seramik ve fayans kullanılmıştır.

MUTFAKLARDA 1. Sınıf mobilya ve kapaklardan mutfak dolapları imal edilip montajı yapılmıştır. Dolaplara FRANKE marka ankastre ocak, fırın ve davlumbaz takılmıştır.

Dairelerde klima ve uydu tesisatı hazırlanmıştır.PROJE HARİTASI
Dasif İnşaat projelerinin konumlarını harita üzerinden inceleyebilirsiniz.

ANLAŞMALI KURUMLAR
Yatırımlarınız için anlaşmalı kurumlarınız sizlere yardımcı olacaktır.

BİZE ULAŞIN
Satışta bulunan projelerimiz için sizleri en yakın satış ofisimize bekliyoruz.
MENÜ