Dasif Venti Bornova

Bornova’nın en değerli noktaların birinde yer alan, Dasif İnşaat’ın yeni projesi Dasif Venti Bornova şehrin merkezinde, mükemmel bir konumda yer almaktadır.Projemiz deprem yönetmeliğine uygun inşa edilen, brüt ölçüsü 300 metrekare olan 20 adet villadan oluşmaktadır.Villalar 4+1 oda sayısı, 2 banyo olarak şekillenir ve sosyal alanları ile (sauna, hobi odası, sinema odası) geniş, konforlu ve lüks yaşamı sizlere sunmaktadır.

Dasif Venti Bornova, müstakil yaşamı ile bahçe özleminizi de giderecek mimari bir yapıya sahiptir. Sevdiklerinizle güvenli bir şekilde keyifli zamanlar geçirmeniz için 24 saat güvenlik ve kamera sistemleri ile donatılmıştır.Projemiz Ege Üniversitesi Hastanesi, Forum Bornova AVM, Ege Üniversitesi ve çevre yolu gibi birçok önemli noktaya yakın konumda yer alarak zamanınızı kendinize ve sevdiklerinize ayırmanıza olanak sağlamaktadır.

Dasif Venti Bornova sahip olduğu özellikler ile sizlere birçok avantajı bir arada sunan elit bir projedir. Kullanılan ürünler ve malzemeler kalitesinden ödün vermeden seçilmiştir. Her daireye 6 adet klima, villalara özel otopark, mimari bütünlüğe uygun peyzaj çalışmaları ve daha birçok detayı sizin için özel olarak tasarlanmıştır.

Kat Planları

Tanıtım Filmi

360 Sanal Tur

Proje Konumu

Copyright 2021 © Dasif.com – Her Hakkı Saklıdır. Hiçbir Bilgi ve Görsel İzinsiz Kullanılamaz.
İngo Reklam Ajansı